תופרת בביתר עלית

מחפשים תופרת בביתר עלית? זקוקים לעבודות תפירה ברמה הגבוהה ביותר? אם כן, הגעתם אל הכתובת הנכונה.

מתפרת "תפר רץ" מציעה לכם מגוון רחב של שירותי תפירה בביתר עלית והסביבה ומתחייבת לעבודה ברמה הגבוהה ביותר, אספקה מהירה ושימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר כך שתקבלו עבודה מדויקת ונכונה.

תופרת בביתר עילית

תופרת בביתר עילית – שירותי תפירה לחנויות בגדים

אנו מציעים מגוון רחב של שירותי תפירה לחנויות בגדים ומאפשרים גמישות רבה באיסוף והחזרה

שירותי תפירה למוסדות

שירותי תפירה מקצועיים למוסדות כמו בתי מלון, צימרים ובתי הארחה, בתי חולים ובתי הבראה, פנימיות ומוסדות לימודיים ועוד. אנו מספקים שירותי תפירה ברמה גבוהה ובהתאמה אישית לצרכים של כל מוסד ומוסד ומאפשרים הזמנה בכל כמות, גם כמויות קטנות וגם כמויות גדולות.

שרות תפירה לסיטונאים בתחום האופנה

שירותי תפירה מקצועיים למעצבי בגדים, לחנויות ביגוד וכדומה. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לתת לנו את העיצוב ואת הדרישות שלכם ואנו נוכל לבצע תפירה של הבגדים או כל מוצר אופנה אחר ברמה הגבוהה ביותר ובהתאמה מלאה לחזון ולדרישות שלכם.

תיקוני תפירה לסחורה מייבוא

לא מעט חנויות בגדים ומעצבים שונים מייבאים היום בגדים מחו"ל. לעיתים לא מעטות לאחר ההגעה של הבגדים ארצה מבחינים בבעיות שונות המצריכות תיקון, וכמובן אין עניין בלהחזיר את הבגדים חזרה אל המדינה ממנה הם הגיעו, במיוחד בכמויות גדולות. לכם לא מעט חנויות ויבואנים עובדים אתנו באופן קבוע על מנת לבצע תיקונים ושינויים שונים בסחורה מיובאת כך שיוכלו לשווק ולמכור אותה ללא כל בעיה.

שירותי תפירה ללקוחות פרטיים

אנו עובדים לא רק עם לקוחות עסקיים אלא גם עם לקוחות פרטיים, כאלו אשר מעוניינים לתפור בגד שעיצבו בעצמם, רוצים לתקן בגד שרכשו והוא לא מתאים להם בצורה טובה או כל בעיה אחרת.

סגירת תפריט
Open chat
1
שלום ותודה שפנית לתפר רץ, נשמח לעזור ולייעץ...