שירותי תפירה לעסקים

אנו ב"תפר רץ" מציעים לכם מגוון רחב של שירותי תפירה ותיקונים לעסקים ממגוון רחב של תעשיות שונות. אנו עובדים עם חנויות בגדים ורשתות ביגוד גדולות, עם סלוני כלות וחתנים, מעצבי אופנה מובילים ואפילו מוסדות כמו בתי מלון, בתי אבות, בתי ספר הכוללים פנימיות ועוד מגוון רחב של לקוחות דומים.

אנו מתאימים לכל לקוח, ולכל בית עסק, את השירות הנכון והמתאים ביותר עבורו. בין אם מדובר באספקה מהירה תוך 24 שעות בלבד, אספקה של כוח אדם לביצוע העבודה בבית העסק עצמו ועוד מגוון רחב של פתרונות בהתאמה לצרכים האישיים של כל אחד ואחת.

מתפרה גם לכמויות קטנות

תפירה לעסקים

שירותי תיקונים מקצועיים

אנו מציעים שירותי תיקונים הכוללים גם איסוף של הפריטים והחזרה שלהם עד אל הלקוח או אל היעד הנדרש, מה שחוסך הרבה מאוד זמן לעסקים ומאפשר להם להיות בטוחים כי עבודת התיקונים תבוצע במהירות וביעילות רבה מבלי שהם כלל יצטרכו להתעסק בזה.

בנוסף, אנו מעניקים שירותי תיקונים לרשתות ויבואנים אשר מייבאים סחורה מארצות זרות. פעמים רבות בייבוא מחו"ל קורים מצבים בהם הסחורה שהגיעה הינה פגומה או זקוקה לתיקונים שונים, ואם מדובר בכמות גדולה מאוד, החזרה שלה אל המוכר אינה משתלמת. במקרים כאלו אנו מבצעים חשיבה יצירתית יחד עם הלקוח על מנת למצוא את הפתרונות הנכונים ביותר ולבצע את התיקון הנדרש במהירות וביעילות ללא כל בעיה.

למה דווקא אנחנו?

אנו מציעים כמה יתרונות חשובים מאוד אשר הופכים את שירותי התפירה אותם אנו מעניקים לעסקים להרבה יותר כדאיים ומשתלמים:

  1. אנו מאפשרים לבצע הזמנות תיקונים ועבודות תפירה גם לכמויות גדולות מאוד ועומדים בזמנים הנדרשים ללא כל בעיה בזכות כוח אדם רב ומיומן במתפרה.
  2. אנו מציעים שירות הכולל איסוף והחזרה של הפריטים בתוך 24 שעות בלבד.
  3. המערך הלוגיסטי שלנו מנוהל באופן מדויק ומקצועי כך שלא יהיו שיבושים לוגיסטיים אשר ישפיעו על הלקוחות שלנו.
  4. אנו מבצעים עבודה אסתטית ונקיה העומדת בתקנים וסטנדרטיים בין לאומיים.
  5. התופרות במתפרה הינן מיומנות ובעלות וותק של שנים רבות בענף.
סגירת תפריט
Open chat
1
שלום ותודה שפנית לתפר רץ, נשמח לעזור ולייעץ...