הצרת מדים

לא אחת קורים מצבים בהם חיילי צה"ל מקבלים מדים שאינם תואמים את המידות הנכונות שלהם. בדרך כלל, הצרת מדים מתייחסת בעיקר לחולצות המדים אך גם המכנסיים לא אחת זקוקים להצרה והתאמה אישית בכדי להעניק לחיילים את הנוחות הגבוהה ביותר.

כאשר פונים אל מתפרה מקצועית לצורך הצרת מדים חשוב לפנות אל מתפרה שמכירה את פקודות המטכ"ל וזו אחת המומחיות שלנו. אנו מתמחים בעבודות הצרת מדים תוך התאמה להנחיות הנדרשות כך שהחיילים המבצעים את ההצרה לא יסתכלו בעונשים וסנקציות שונות בשל ההצרה הזו.

הצרת מדים בירושלים רחוב המביט 4, ירושלים
הצרת מדים בבני ברק רחוב רבי עקיבא 99 
הצאת מדים בביתר עילית רחוב קדושת לוי 13, בתיאום מראש
טל' 1599-500-504

הצרת מדים

איך מבצעים הצרת מדים?

על פי פקודות מטכ"ל, הצרת מכנסיים של מדי צה"ל יכולה להתבצע רק באזור של המותניים. אי אפשר להנמיך את החגורה של המכנס על מנת ליצור גזרה נמוכה יותר או לבצע שינויים בגזרת המכנסיים עצמם. אם צריכים לבצע מכפלת במכנסיים, גובה המכפלת לא יהיה גבוה יותר מהקרסול, ולא נמוך יותר מהעקב של הנעל.

בסופו של דבר, מדובר ברכוש צבאי ובחיילים אשר מחוייבים לעמוד בכללים ולכן ישנה חשיבות גדולה לעבודה עם מתפרה מקצועית שתבצע את העבודה בדיוק לפי הכללים.

למה דווקא אנחנו?

אנו מציעים לכם שירותי הצרת מדים מקצועיים ועבודות תפירה מדוייקות המבוצעות הן על פי הנחיות הצבא ובהתאמה אישית למידות ולצרכים שלכם. אם אתם רוצים להפוך את מדי הצבא שלכם להרבה יותר נוחים ומחפשים מתפרה מקצועית שתבצע עבורכם את העבודה בצורה מדויקת, אנחנו כאן בשבילכם.

בנוסף, אנו גם מבצעים עבודות מהירות ומקפידים על עמידה מדויקת בזמנים כך שתוכלו לקבל את המדים המוכנים במהירות ולא להגיע למצב בו אתם צריכים להגיע חזרה אל הבסיס והמדים שלכם עדיין לא מוכנים.

אז למה אתם מחכים? חייגו אלינו 1599-500-504 ונשמח לעמוד לשירותכם! לחצו לצפייה בסניפים

סגירת תפריט
Open chat
1
שלום ותודה שפנית לתפר רץ, נשמח לעזור ולייעץ...